Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec 11, Partyzánská 530, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Úterý 25.6.2019
Nepřítomné třídy1234567891011
1AVVVVV
1BVVVVV
2AVVVVV
2BVVVVV
3AVVVVV
3BVVVVV
4Aabsabsabsabsabsabsabsabsabsabsabs
4Babsabsabsabsabsabsabsabsabsabsabs
1VTHTHTHTHVVVVV
2VTHVVVVV
3VVVVVV
4VVVVVV
5VVVVVV
6VVVVVV
7VVVVVV
8Vabsabsabsabsabsabsabsabsabsabsabs
1NVVVVV
2NVVVVV
3NVVVVV
4NVVVVV
5NVVVVV
6Nabsabsabsabsabsabsabsabsabsabsabs
Nepřítomní učitelé1234567891011
Buchalová Ivana..
Eisenhammerová Eva..--..
Místnosti mimo provoz1234567891011
A 1obs
A 2obsobsobsobsobsobsobsobs
B 24obsobsobsobsobsobsobsobsobsobsobs
Změny v rozvrzích učitelů:
Blažková Radka6. hododpadáM2N (S2)
7. hododpadáM2N (S1)
Buchalová Ivana7. hododpadáPřcv2V (Pf)
2. hod dozor ve škole
Černyševská Lena6. hododpadáFr3B (Fr)+
7. hododpadáFr4B (Fr)+
9. hododpadáLv8V (L)+
10. hododpadáLv8V (L)+
Eisenhammerová Eva1. hododpadáBi3B (S1)zrušeno
6. hododpadáBi5V
2.-5. hod dozor ve škole
Fantová Štěpánka5. hodzměna A4V (A1)(C 44)
7. hododpadáA5V (A1)
8. hododpadáA4B (A4)+
před 4. hod dohled 2. patro a 2. mezipatro
Gillhoff Kathrin6. hododpadáZ6N (S1)
9. hododpadáZ6N (S2)
Havrdová Markéta4. hododpadáČ4B
5. hodzměna Č2V(A 3)
6. hododpadáVO1V
před 6. hod dohled 2. patro a 2. mezipatro
Hlaváčková Eva4. hodzměna N5V (N1)(C 46)
5. hodzměna N7V (N1)(A 4)
6. hododpadáN3B (N2)+
7. hododpadáN4B (N2)+
Hloušek Vojtěch7. hododpadáGe1B
9. hododpadáD3V
Hriníková Tereza1. hodpřesun >>SV1Bna 2. hod
2. hodpřesun <<SV1B(B 36)z 1. hod
3. hododpadáA1V (A1)
4. hododpadáA1V (A1)
7. hododpadáA5V (A2)
8. hododpadáA4B (A2)+
Hrnčířová Jana5. hododpadáM1V
Hrůza Petr3. hododpadáČ4A
6. hododpadáČ8V (S1)
7. hododpadáČ8V (S2)
8. hododpadáA4B (A1)+
Jandíková Věra3. hododpadáM3V (S1)zrušeno
6. hododpadáM8V (S2)
7. hododpadáM8V (S1)
Jirovský Jiří6. hododpadáD3N
7. hododpadáSV3N
8. hododpadáD2A
9. hododpadáDse5N (Dse)+
10. hododpadáDse5N (Dse)+
Knaup Heinrich Hermann3. hododpadáM6N
8. hododpadáD6N
Kocián Michal1. hododpadáTv6N (T5)+
2. hododpadáTv6N (T5)+
7. hododpadáTv3B (Chl)+
8. hododpadá3V
Kostincová Zuzana6. hododpadáR4A (Rj)
7. hododpadáR2A (Rj)
8. hododpadáA1N (A1)
9. hododpadáUVK5V (Vv1)
10. hododpadáUVK5V (Vv1)
Kubištová Zuzana2. hododpadáČ1V
3. hodnavíc Č3V(B 27)
3. hododpadáČ3V (S2)zrušeno
6. hododpadáHv2V (Hv2)
7. hododpadáHv2V (Hv2)
Leierová Klára6. hododpadáTv2A (Dív)
8. hododpadáTv3B (Dív)
Lysičan Adam6. hododpadáPřcv2V (Pb)
Lysičanová Karolína6. hododpadáČ1A (S2)
7. hododpadáČ1A (S1)
Minster Tomáš4. hododpadáSV4A
7. hododpadáSV7V
9. hododpadáLse8V (Lse)+
10. hododpadáLse8V (Lse)+
Mooney Kirsty6. hododpadáAK2B (Ak)+
7. hododpadáAK2B (Ak)+
9. hododpadáAK4A (AK3)+
10. hododpadáAK4A (AK3)+
Neubauerová Jana2. hododpadáA2V (A1)
3. hododpadáA1V (A2)
4. hododpadáA1V (A2)
8. hododpadáA1N (A2)
Nicolai Maria4. hododpadáNJL6N (S1)
6. hododpadáNJL6N (S2)
7. hododpadáD4N
Ouhelová Ivana6. hododpadáN1N (S1)
7. hododpadáN4B (N1)+
Ouhrabka Jakub7. hododpadáSV5N
Panoš Stanislav2. hodzměna F5N(B 25)
Pěnička Vítězslav6. hododpadáMI6V (MI)+
7. hododpadáMI6V (MI)+
Pelz Karin6. hododpadáNJL4N
Pokorná Blanka8. hododpadáA4B (A3)+
Sedláková Věra4. hododpadáČ6N (S2)
6. hododpadáČ2N (S1)
7. hododpadáČ2N (S2)
8. hododpadáČ5N
9. hododpadáČ6N (S1)
Suchomelová Jana5. hododpadáCh8V
Svrčková Hana6. hododpadáA3V (A2)
Šatava Vladimír1. hododpadáTv6N (T6)+
2. hododpadáTv6N (T6)+
6. hododpadáTv7V (Chl)
7. hododpadáD1V
Šimková Šárka7. hododpadáSV6N
8. hododpadáVO4V
9. hododpadáVO4V
Šípová Renata6. hododpadáN3B (N1)+
7. hododpadáN1N (S2)
Špidlenová Kristýna1. hododpadáTv6N (T1)+
2. hododpadáTv6N (T1)+
7. hododpadáTv3A (Dív)
8. hododpadáTv7V (Dív)
Šulcová Jitka6. hododpadáBi1B
Šulcová Olga6. hododpadáŠp4A (Šj)
7. hododpadáŠp2A (Šp)
Taibr Pavel5. hododpadáGe4B
6. hododpadáZ4V
Tůmová Hana6. hododpadáN3B (N3)+
7. hododpadáN4B (N3)+
Ulvr Václav3. hododpadáD8V
Ulvrová Martina2. hododpadáA2V (A2)
3. hodzměna A3B (A1)+(A 1)
6. hododpadáA3V (A1)
Vaníčková Petra3. hodzměna A3B (A3)+(C 46)
6. hododpadáNK2B (Nk)+
7. hododpadáNK2B (Nk)+
Vaňková Jana6. hododpadáM1A (S1)
7. hododpadáM1A (S2)
Vinšová Dagmar9. hododpadáHu3N (Hv1)
10. hododpadáHu3N (Hv1)
Voženílek Jan3. hododpadáF4B
4. hododpadáF8V
6. hododpadáAM2B (AM)+
7. hododpadáAM2B (AM)+
9. hododpadáFse7V (Fse)+
10. hododpadáFse7V (Fse)+
Změny v rozvrzích tříd:
1A6.-10. hod volno
1B1. hodSVpřesun >>na 2. hod
2. hodSV(B 36)přesun <<Hriníková Terezaz 1. hod
2. hodModpadá(Bu)
6.-10. hod volno
2A6.-10. hod volno
2B6.-10. hod volno
3A3. hodAA3(C 46)změnaVaníčková Petra
3. hodAA1(A 1)změnaUlvrová Martina
6.-10. hod volno
3B1. hodBiS1odpadá(Ei)
2. hodBiS1odpadá(Ei)
3. hodAA1(A 1)změnaUlvrová Martina
3. hodAA3(C 46)změnaVaníčková Petra
6.-10. hod volno
4A1.-11. hod ukončili studium
4B1.-11. hod ukončili studium
1V6.-10. hod volno
2.-5. hod třídnická hodina
2V5. hodČ(A 3)změnaHavrdová Markéta
6.-10. hod volno
2. hod třídnická hodina
3V3. hodČ(B 27)navícKubištová Zuzana
3. hodČS2odpadá(Kt)
3. hodMS1odpadá(J)
6.-10. hod volno
4V5. hodAA1(C 44)změnaFantová Štěpánka
6.-10. hod volno
5V4. hodNN1(C 46)změnaHlaváčková Eva
6.-10. hod volno
6V6.-10. hod volno
7V5. hodNN1(A 4)změnaHlaváčková Eva
6.-10. hod volno
8V1.-11. hod ukončili studium
1N5. hodBiodpadá(Ei)
6.-10. hod volno
2N6.-10. hod volno
3N6.-10. hod volno
4N6.-10. hod volno
5N2. hodF(B 25)změnaPanoš Stanislav
6.-10. hod volno
6N1.-11. hod ukončili studium
Pedagogický dohled u třídy:
1V, 2.-5.hod - Eisenhammerová Eva
2V, 2.hod - Buchalová Ivana